Dent Group

“O hayata gülecek, gelecek değişecek…”

 

Dent Group, Umut Çocukları Derneği işbirliği ile başlattığı, “O Hayata Gülecek, Gelecek Değişecek” Sosyal Sorumluluk Kampanyası çerçevesinde, sokaklardaki karanlık gelecekten uzaklaştırılarak koruma altına alınan çocukların ve gençlerin, ağız ve diş sağlığı kontrolleri ile bu konudaki gerekli tedavilerini üstlendi.

 

“Yeni nesil diş hekimliği vizyonu doğrultusunda, ağız ve diş sağlığına yönelik estetik dokunuşlarla, insanların hayata bakışını ve dünyalarını değiştiren Dent Group, şimdi de himayeye muhtaç çocukların ve gençlerin dünyalarını değiştiriyor. Dent Group, Umut Çocukları Derneği’nin işbirliği ile başlattığı kurumsal sosyal sorumluluk projesi kapsamında, sokaklardan kurtarılmış çocuklar ve gençlerin, ağız ve diş sağlığı kontrollerini gerçekleştirerek, gerekli tedavilerini üstleniyor.

Umut Çocukları Derneği’nin çabası ve desteği ile sokakların karanlık dünyasından ve kötü alışkanlıklardan uzaklaştırılan çocuk ve gençlerin, ağız ve diş sağlığı da artık sahipsiz kalmayacak.

Dent Group’un, İstanbul’daki 6 diş kliniği, 2015 yılı boyunca, Umut Çocukları Derneği’nin yönlendirdiği her ay bir çocuk ya da gencin, ücretsiz diş tedavilerini gerçekleştirecek